Суд знову розглядає справу Уляни Супрун.

В Окружному апеляційному суді Києва сьогодні відбулося підготовче засідання у справі за позовом Ігоря Мосійчука до в.о. міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун щодо відсутності у неї повноважень міністра та визнання її дій протиправними.

 

 

Наступне таке засідання призначене на 30 вересня, а до того часу суд має отримати й вивчити витребувані сьогодні у Державної міграційної служби та секретаріату Кабінету Міністрів документи. ОАСК, зокрема, хоче мати належним чином засвідчену копію документа, що підтверджує припинення Уляною Супрун (прес-служба суду, до речі, помилково називає пані міністра Надією) громадянства США та копії протоколів засідань уряду, в яких вона брала участь. 

 

Нагадаємо, що "радикал" Ігор Мосійчук подав до суду проти Уляни Супрун ще на початку року і, реагуючи на позов народного депутата, ОАСК в лютому відсторонив її з посади виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я, яку вона обіймає з літа 2016 року. Суд аргументував своє рішення тим, що пані Супру начебто має подвійне громадянство. Та не минуло й двох тижнів, як ОАСК скасував це рішення й Уляна Супрун повернулася до роботи. Суддя ж Сергій Каракашьян, який розглядав цю справу, взяв самовідвід.   

05.08.2019