Блимати, однак, не варто

«Воліє палити файки, аніж відьом». Офіційно влада ордену маріанів заборонила йому публічні виступи, а попри те в кожному порядному католицькому домі він має голос яко редактор «Tygodnika Powszechnego». Нині о. Адаму Бонецькому, одному з небагатьох священників польського Костелу, відкритого на світ, виповнюється 85 років.

 

 

Так, я блимав фарами. Стара звичка. Через блимання інших я уникаю штрафів і попереджень.

 

Отже, я рефлекторно блимнув, сигналізуючи, що біля костелу в Антольці стоять. Ну і затримали мене за це блимання. Я покірно вислухав лекцію, чому блимання-попередження є порушенням і суспільно шкідливою дією.

 

Я не захищався, не сказав, що скоро мій GPS може попереджати про стаціонарні камери, то я також можу попередити про патруль за кущами. Зрештою, дорожня поліція мала рацію. Так, не є я послідовним, бо попереджую, а потім, коли, дотримуючись обмежень, волочуся 50, 40 км/год., а мене ракетою обганяє BMW (щонайменше 60 км/год.), то я собі зичливо мрію, що за поворотом побачу, як поліція виписує фацетові штраф і попередження. Ця гиденька мрія, зрештою, ніколи не здійснилася. Звідки ж вони знають, що патруля нема, що можна безкарно мчати? Можна? Жалюгідна ця наша мораль, яка включає докори сумління, коли нас впіймають, а коли пронесе, то прокидається тихе задоволення.

 

Скажи мені, яким ти є за кермом, а я скажу, хто ти. Ким ти є, коли у населеному пункті мчиш як шалений, хоч твій гальмівний шлях буде довшим за відстань від тебе до п'яного велосипедиста? Це точно пораховано. На сухій рівній поверхні при швидкості 50 км/год. гальмівний шлях виносить 12-13 метрів, при 70 км/год. – 24-25 метрів, а вже при 90 км/год. – 40-42 метрів і т.д. ABS зменшує цю дистанцію, але ж не до зера. А ще є питання швидкості реакції. Пересічний водій зможе прореагувати через півтори секунди із моменту діагностування загрози. Отже, перш ніж прореагує, рухаючись зі швидкістю 70 км/год, проїде ще 30 метрів. Якщо додати до цього принаймні 20-метровий гальмівний шлях автомобіля, то виявиться, що автомобіль навіть зі швидкістю 70 км/год.  зупиняється тільки за 50 метрів. Це все про смертельно серйозну проблему дозволеної швидкості. Тут справді йдеться про щось більше, ніж про штраф і попередження.

 

Оскільки про інші проблеми, пов'язані з безпекою на дорогах, весь час багато говорять і пишуть, то не буду цього всього повторювати. Скажу тільки про дві ситуації, які можна розглядати яко критерії рівня людської культури водіїв, а навіть суспільства.

 

В Скаржиську закінчується кільцева дорога навколо Кельце, продовжена чудовою швидкісною дорогою S5. Кільцева  навколо Скаржиська поки що будується, тому там стоїть знак звуження проїзної частини. І тому нормальні водії плетуться один за другим по тимчасовому вузькому відрізку, а "кмітливі" аварійною смугою їдуть до самого звуження і там вимагають впустити їх на початок черги "нормальних". Нема як сказати їм "вас тут не стояло". Можна тільки казитися і сумніватися в сенсовності бути "нормальним".

 

Друга класична ситуація. Часто мені трапляється в Кракові виїжджати з брами, що виходить на рухливу вулицю Курнікі. Люблю дивитися на автомобілі, що сунуть – в цьому місці доволі повільно, – і вгадувати, чи хтось і хто саме мене впустить. Я навіть зладив собі приватну статистику з рубриками: чоловіки і жінки, молоді і старі, круті і скромні машини і т.д. Авто, що стоїть в брамі, бачать, очевидно, всі, але включити людину в рух по вулиці найчастіше уможливлюють – ви не вгадаєте – водії міських автобусів.

 

Покажи мені, яким ти є водієм, а я скажу, хто ти... Дивлячись на себе на автобані, швидкісній дорозі чи просто в місті та слухаючи, що ближні про нас яко про водія думають, ми можемо отримати про себе чимало інформації, часом направду несподіваної.

 


ks. Adam Boniecki
Mrugać jednak nie należy
Tygodnik Powszechny
, 22.07.2019
Переклад О.Д.

 

25.07.2019