Кораблі НАТО вийшли з Одеси в море у рамках навчань Sea Breeze.

 

Після короткої перерви угруповання кораблів НАТО у вівторок вийшло з Одеси в Чорне море для продовження відпрацювання операцій у рамках навчання Sea Breeze 2019.

 

 Фрегат Королівських ВМС Канади Toronto

 

Про це повідомляє аґенція "Інтерфакс-Україна", покликаючись на дані міжнародної системи стеження за пересуванням суден AIS.

 

Зокрема, в море вийшов ракетний есмінець ВМС США Carney, оснащений крилатими ракетами Tomahawk, есмінець британського Королівського ВМФ Duncan, канадський фрегат Toronto, румунський фрегат Regele Ferdinand і французький фрегат Courbet.

 

В акваторії Чорного моря також перебуває великий розвідувальний корабель ВМС Франції Dupuy de Lome, який використовують для ведення радіоелектронної розвідки в інтересах Управління військової розвідки Франції (DRM).

 

Над районом у північно-західній частині Чорного моря, де відбувається навчання, у вівторок було зафіксовано політ американського патрульного протичовнового літака P-8A Poseidon.

 

Міжнародні навчання Sea Breeze триватимуть до 12 липня.

 

У військово-морських маневрах задіяні близько 30 кораблів, 30 літаків і вертольотів, 3 тис. військовослужбовців країн-членів НАТО – США, Великої Британії, Канади, Італії, Туреччини, Болгарії, Румунії, Польщі, Данії, Греції, Латвії та Естонії, а також їхніх союзників – України, Грузії, Молдови, Швеції та ОАЕ.

 

09.07.2019