Міськрада Львова виставила на торги приміщення на площі Ринок – будинки №19, 20, 21, що об’єднані в одне приміщення площею майже 1000 кв. м, передає ЛП.

 

Це приміщення підвалу і першого поверху. Аукціон запланований на кінець липня, стартова ціна – 94,6 млн гривень.

 

«Ці приміщення – це частина трьох будівель. Ми продаємо їх одним лотом, але вони мають між собою переходи. Раніше приміщення функціонували як один комплекс, тому немає сенсу їх розділяти. Сам аукціон запланований на 26 липня, він вже заведений у систему Prozorro, заяви можуть приймати у системі вже від сьогодні», – каже керівниця управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун і додає, що тут можна відкрити новий ресторан.Фото: Львівський портал

 

Кам’яниці №19, 20 та 21 на площі Ринок є пам’ятками архітектури національного значення і розташовані в охоронній зоні ЮНЕСКО. Міністерство культури України надало дозвіл на їхній продаж.

 

Раніше тут діяла арт-ресторація «Під Левом», та попередній орендар, ТзОВ «Краківський ринок», порушував умови договорів та боргував орендну плату. Відтак управління комунальної власності через суд розірвало договір та виселило підприємця із приміщень.

 

Дозвіл на продаж приміщень на площі Ринок, 19, 20, 21, сесія Львівської міськради дала ще навесні 2018 року.

 

Чотириповерховий будинок №19 на площі Ринок відомий як кам’яниця Пелчинська, зведена у ХVІ столітті. Будинок №20 – кам’яниця Крайзерівська, збудована також у  ХVІ столітті, а будівлю №21 на площі Ринок, відому також як кам’яниця Домбровська, звели у XVII столітті.

25.06.2019