"Социс": Найкращу динаміку демонструють "Голос" та "Опплатформа".

 

Найкращу динаміку в рейтинґах на дострокових виборах до парламенту демонструють партії "Голос" Святослава Вакарчука та "За життя – Опозиційна платформа" Бойка-Медведчука. Їхній рейтинґ за 10 днів зріс на 2-3%. Як свідчить соціологічне опитування компанії "Социс", найбільших наразі втрат зазнала партія "Слуга народу".

 

Згідно з опитуванням, проведеним 14-19 червня центром "Социс" у партнерстві з Комітетом виборців України, наразі виборчий бар'єр долає п'ять партій (відсотки подано в перерахунку на тих респондентів, котрі визначилися):

 

"Слуга народу" – 47,6% (у попередньому опитуванні було 51,3%);

"Опозиційна платформа – За життя" – 12,4% (9,2%);

"Європейська солідарність" – 8,8% (9,5%);

"Батьківщина" – 8,7% (8,7%);

"Голос" – 6,8% (4,9%).

 

 

До виборчого бар'єра не дотягує партія "Сила і честь" (4,1% в актуальному опитуванні проти 5% у попередньому). Іще нижче – "Громадянська позиція" та Радикальна партія.

 

Якщо сегментувати електорати, то сумарний рейтинґ прозахідних партій – "Європейської солідарності" та "Голосу" – зріс із 14,4% до 15,6%.

 

Натомість сумарний рейтинґ найпопулярніших на сході партій – "Слуги народу" і "Опплатформи" – понизився із 60,5% до 60%. Не виключено, голоси в Володимира Зеленського почали забирати одночасно Вакарчук і Бойко-Медведчук.

 

 

Інформація: опитування проводив 14-19 червня центр "Социс" у партнерстві з Комітетом виборців України. Загалом опитано 2000 респондентів. Статистична похибка дослідження не перевищує 2,2%. 

 

21.06.2019