Група "Рейтинг": Партія "Голос" вийшла на 3-тє місце.

 

Партія "Голос" Святослава Вакарчука вийшла на третю сходинку в рейтинґу електоральних симпатій українців. Згідно з опитуванням групи "Рейтинг", за команду Вакарчука вирішили проголосувати 8,1% респондентів з числа тих, котрі мають намір узяти участь у виборах і вже визначилися зі симпатіями.

 

 

Основним електоральним донором "Голосу" є виборці партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка. Станом на період 8-12 червня "ЄС" опустилася до порога виборчого бар'єра – за неї проголосувало би 5%.

 

Рейтинґ проєкту "Слуга народу" залишається незмінним – 47,1%. Таким чином, "Голос" не забирає голосів на електоральному полі "СН", хоча перед перезидентською кампанією електорати Зеленського і Вакарчука перетиналися найсильніше.

 

На другій сходинці залишається "Опозиційна платформа – За життя" (11,1%). Виборчий бар'єр також долає "Батьківщина" (7,3%).

 

На межі виборчого бар'єра балансує "Сила і честь" Ігоря Смешка – 4,1%. 

 

На наступних щаблях – "Громадянська позиція" (2,2%), Радикальна партія (2,1%), ВО "Свобода" (2,1%), "Українська стратегія" (1,9%), Опозиційний блок (1,8%), "Самопоміч" (1,2%).

 

Аудиторія: населення України з правом голосу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше як 2,2%. Терміни проведення дослідження: 8-12 червня 2019 р.

 

19.06.2019