Патрульні Львівщини склали рейтинг із 10 найбільш небезпечних для пішоходів ділянок на дорогах Львова. Про це ідеться на сторінці Патрульної поліції у Facebook.

 

На першому місці – вулиця Городоцька, де за два роки сталося 106 аварій з пішоходами. На другому – вулиця Шевченка, де пішоходи постраждали у 48-ми аваріях. На третьому – проспект Червоної калини та 47 аварій за участі пішоходів.

 

Також у 5 найбільш небезпечних для пішоходів вулиць потрапили Стрийська та проспект Чорновола, де сталося по 37 ДТП, та вулиця Кульпарківська – 32 аварії.

 

На шостому місці – вулиця Богдана Хмельницького, де сталося 27 ДТП за участі пішоходів, на сьомому – одразу три вулиці: Личаківська, Княгині Ольги та Франка – по 23 ДТП. На восьмому місці – вулиця Наукова з 21 ДТП.

 

Наприкінці рейтингу – проспект Свободи та вулиці Виговського і Мазепи, де за минулі два роки сталося 19, 15 і 13 аварій з пішоходами відповідно.

 

Тим часом, нагадують патрульні, у Львові з 1 квітня триває операція «Пішохід». Від її початку патрульні оштрафували вже майже тисячу пішоходів.

17.04.2019