Аксьонов заявив, що Путін особисто керував захопленням Криму.

 

Голова окупаційної адміністрації Криму Сергій Аксьонов сказав, що захоплення півострова відбулося під особистим керівництвом президента РФ Володимира Путіна.

 

Про це Аксьонов заявив під час урочистостей з оказії 5-х роковин "русскої вєсни" в Криму. З його слів, Крим став "частиною РФ" завдяки мужності його мешканців та особисто Путіну, повідомляє "Громадське".

 

"Упевнений, що все це сталося, звичайно, завдяки волі кримчан, мужності кримчан, тих, хто в 2014 році зробив свій історичний вибір, за підтримки всіх громадян РФ, за підтримки всіх органів влади РФ – законодавчої, виконавчої – і, звичайно, під керівництвом нашого президента", – розповів Аксьонов.

 

"Ми вирішували питання цивілізаційного вибору. Ми хотіли бути разом з історичною батьківщиною – Росією. Ми не ставили умов і нічого не вимагали. Але нічого б не вийшло, якби наш президент Володимир Володимирович Путін особисто не керував цією операцією і не ухвалював особисто рішення, від яких залежали долі кримчан та севастопольців. Рішення президента врятували нам життя. Дякуємо йому. Дякуємо росіянам, дякуємо силам спецоперацій, усім, хто був тут і брав участь у забезпеченні безпеки проведення референдуму", – сказав невизнаний ватажок Криму.

 

Аксьонов хвалиться, що "приєднання" Криму було унікальною операцією, яка відбулося "настільки швидко, зухвало і нахабно, що наші опоненти не встигли оговтатися".

 

18.03.2019