Національна поліція України встановила й оголосила у розшук керівництво та учасників незаконного збройного формування "Рубєж", який входив до складу проросійського екстремістського угруповання "Самооборона Криму" та діяв на території міста Севастополя, беручи участь у захопленні українських суден.

 

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в АР Крим та м.Севастополі (наразі базується в Одесі).

 

 

Отримані під час розслідування докази дозволили встановити керівника банди "Рубєж", якому вже повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.260 КК України (керівництво незаконно створеними збройними формуваннями, що спричинило тяжкі наслідки).

 

 

Також встановлено дев'ять бійців банди "Рубєж", які протягом березня 2014 року брали активну участь в озброєному захопленні протичовнового корвета ВМС України "Хмельницький", розвідувального катера "Славутич", військових частин ЗСУ, а також розгортанні та діяльності блокпостів. Цих осіб підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.260 КК України (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування).

 

 

18.02.2019