Ніколас Мадуро відхилив ультиматум ЄУ про нові вибори президента Венесуели.

Від нього вимагали оголосити позачергові вибори до 4 лютого.

 

 

«Ми не сприймаємо нічиїх ультиматумів. Це ніби, якщо б я сказав Євроунії: "Я даю вам сім днів, щоб визнати республіку Каталонія, в іншому випадку я вжию заходів"», – заявив президент Венесуели Ніколас Мадуро в інтерв'ю іспанському телеканалу La Sexta, який вийшов в ефір у неділю, 3 лютого. Так він прокоментував вимогу низки країн Європейської Унії провести нові вибори президента. За його словами, міжнародна політика не може ґрунтуватися на ультиматумах.

 

За словами Мадуро, офіційний Каракас «бажає, щоб ніхто не втручався у внутрішні справи» Венесуели. «Ми готові захищати нашу країну і не здамо Венесуели», – додав він.

 

Президент Венесуели Ніколас Мадуро допускає, що внаслідок політичної кризи у Венесуелі спалахне громадянська війна. «Все залежить від градуса божевілля й агресивності північної імперії і її західних союзників», – заявив він у телеінтерв’ю, натякаючи на Сполучені Штати та інші країни – члени НАТО.

 

Раніше цього ж дня президент Сполучених Штатів Дональд Трамп допустив військове втручання США у ситуацію в Венесуелі. Про це глава Білого дому заявив у інтерв'ю телеканалу CBS.

04.02.2019