Дональд Трамп не відкидає військової інвазії у Венесуелі.

Глава Білого дому теж розповів, що відхилив прохання венесуельського колеги про зустріч.

 

 

Про те, що Вашінґтон допускає військове втручання в ситуацію в Венесуелі, президент США Дональд Трамп заявив в інтерв'ю телекомпанії CBS, яке вийшло в етер у неділю, 3 лютого.

 

«Мені дуже прикро щодо цього, але, звичайно, такий варіант розглядається», – сказав він в розмові з Марґарет Бреннан (Margaret Brennan), модераторкою програми «Обличчям до країни» (Face the Nation).

 

Трамп розповів, що венесуельський президент Ніколас Мадуро кілька місяців тому звертався до нього з проханням про зустріч, але отримав відмову. «Ми дуже далеко зайшли в цьому процесі», – пояснив своє рішення президент Сполучених Штатів.

 

Нагадаємо, що в травні 2018 року в Венесуелі відбулися вибори глави держави. За даними ЦВК країни, чинний президент Ніколас Мадуро здобув перемогу, набравши близько 70 відсотків голосів. Його інавгурація відбулася 10 січня 2019 року. 22 січня в Каракасі й інших містах країни розпочалися акції протесту проти Мадуро. 23 січня голова Національної асамблеї Венесуели Хуан Ґуайдо оголосив себе тимчасовим виконувачем обов'язків президента.

03.02.2019