Парубій закрив осінню сесію Верховної Ради.

 

Голова Верховної Ради Андрій Парубій закрив дев'яту сесію парламенту VIII скликання.

 

 

Як передає аґенція "Інтерфакс-Україна", закриваючи сесію наприкінці пленарного засідання в п'ятницю, Парубій виступив із заключним словом, в якому підбив підсумки минулої сесії.

 

До закриття останнього засідання поточної сесії залі залишилося до ста народних депутатів, що більше, ніж традиційно до завершення пленарних засідань щоп'ятниці.

 

Згідно з календарним планом, наступного тижня у народних депутатів – "робота в комітетах, комісіях і фракціях".

 

Наступна, десята, сесія Верховної Ради VIII скликання розпочнеться 5 лютого.

 

Спікер анонсував: одним із питань, з яких розпочнеться робота на наступній сесії Верховної Ради, будуть зміни до Конституції щодо закріплення в Основному законі курсу України на набуття членства в НАТО і Європейському Союзі.

 

Він нагадав, що парламент попередньо вже підтримав ініціативу Президента щодо того, аби курс України на НАТО та ЄС був закріплений в Конституції.

 

"Двічі ми голосували тут в залі. 311 народних депутатів проголосували "за". І ми вже отримали позитивне рішення Конституційного Суду. І тепер необхідно 300 голосів, щоб ми змогли втілити в життя і внести в Конституцію України цей важливий державницький крок. І я впевнений, це буде одне з тих питань, з якого ми розпочнемо нашу наступну сесію Верховної Ради України", – зазначив Парубій, згідно з УНІАН.

 

18.01.2019