Порошенко: Ми стали далі від Москви і ближче до Європи.

 

Президент України Петро Порошенко заявив у своєму новорічному зверненні, що Україна подолала найважчі часи й стоїть на твердому ґрунті для свого розвитку. Голова держави у своєму вітанні також звернувся до мешканців окупованих територій, пообіцявши повернутися до них "з миром".

 

 

"Найважче вже минуло, і найгірше – теж позаду. Попереду – поступове зростання економіки і відновлення рівня життя", – заявив Порошенко.

 

Президент зазначив, що ці успіхи – "результат нашої спільної кропіткої праці". Порошенко вважає, що зараз важливо, щоб у передвиборчій гонитві "не затоптати паростки розвитку", пророщені ціною великих жертв, "і тоді ми точно переможемо".

 

Серед досягнень 2018 року Петро Порошенко згадав про автокефалію Української Церкви. Згідно з його переконанням, Томос "документально засвідчить нашу духовну незалежність".

 

"Ми стали далі від Москви і ближче до Європи. Це – чітка стратегія, якої неухильно дотримуємося протягом останніх п’яти років. Ми йдемо своїм шляхом. Ані обіцянки манни небесної, ані зерна зневіри, ані зілля розбрату – ніщо не повинно розвернути нас назад", – звернувся Президент.

 

Петро Порошенко сподівається, що українці пройдуть наступний рік у єдності, тим більш, що 22 січня буде сто років Актові злуки.

 

"Ми нічого не прагнемо більше, ніж миру. І ніхто не прагне миру більше, ніж ми", – зазначив Петро Порошенко, привітавши українських воїнів.

 

"Звертаюся до мільйонів співвітчизників в Криму та по той бік Донбасу. Ми обов’язково повернемося до вас з миром, якою б довгою не була дорога. Наша сім’я неодмінно возз’єднається за одним столом, за яким Новий рік зустрічають за київським часом", – зазначив Президент.

 

01.01.2019