Студенти «Львівської політехніки» матимуть 2 місяці канікул для економії на опаленні.

 

З 1 січня у студентів НУ «Львівська політехніка» розпочнуться канікули, що триватимуть до 25 лютого. Такий тривалий відпочинок пов’язаний з бажанням університету зекономити на опаленні, розповів проректор з науково-педагогічної роботи вишу Олег Давидчак, передає Zaxid.net.

 

На час канікул закриють усі 23 корпуси університету. А щоб наздогнати програму, студентам скоротять літні канікули – навчання триватиме до 10 червня, потім – сесія до 30 червня.

 

За словами Олега Давидчака, продовжити зимові канікули вирішили, зокрема, через подорожчання комунальних послуг.

 

Речник НУ «Львівська політехніка» Ярослав Мельник зазначив, що взимку вартість комунальних послуг в університеті за один день становить близько 350 тис. грн, що у півтора раза вище, ніж у теплий період року.

 

В інших вищих навчальних закладах Львова повідомили, що не мають такої критичної ситуації з оплатою комунальних послуг і наразі не планують продовжувати зимові канікули.

 

Нагадаємо, НУ «Львівська політехніка» вже не перший рік є учасником програми «Вища освіта». Ця програма передбачає впровадження енергоефективних заходів у всіх будівлях вишу за рахунок європейських коштів.

20.12.2018