Аваков повідомив про затримання учасників нападу на Гриценка.

 

Національна поліція України впізнала та затримала п'ятьох учасників нападу на Анатолія Гриценка. Ще 12 осіб чекають на процесуальні рішення.

 

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

 

"МВС жорстко припинятиме практику, яку дехто намагається запровадити в українському суспільстві: спробі зриву виступів кандидатів на вибори, організацію нападів і провокацій навколо них, дискредитацію безіменними і фейковими інформаційними матеріалами. Незалежно від міри опозиційності політиків до чинної влади", – запевнив Аваков.

 

Міністр додав, що рівні права на політичну діяльність для всіх – "основа цивілізованої демократії". "Кожен з політиків може розраховувати на забезпечення і захист своїх прав та свобод", – зазначив Аваков.

 

Як повідомляв Z, 28 листопада ввечері група з кільканадцяти молодиків напала на членів команди Анатолія Гриценка біля офісного центру на вулиці Рішельєвській, де розташована радіостанція SHARK.

 

 

Згідно з інформацією журналістів, група молодиків спортивної комплекції перегородила Гриценкові вхід до офісу, а потім напала на прибічників, котрі його супроводжували. 

 

Сутичка нібито розпочалася після того, як прихильники Гриценка намагалися стримати нападників від метання яєць і гарбуза в бік політика.

 

Партія "Громадянська позиція" повідомила, що внаслідок нападу одному чоловікові розсікли обличчя, ще двоє звернулися до лікарні з підозрою на струс мозку.

 

Напад відбувся на третій день після підписання указу про воєнний стан.

 

30.11.2018