Все буде PR

В часи «раннього Кучми» для сильно розвинутих студентів читали лекції про Public Relations. Ті, що читали, і ті, які слухали, мали небагато інформації на той предмет і тому називали промови з трибуни «павликом рилишином». В наш час той «павлик» виглядає не таким смішним. Огляд подій тижня в Україні.

 

Смерть тижня

 

 

Український інститут прав людини, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Крим-SOS, Кримська правозахисна група, Центр протидії корупції, Transparency International Україна, Реанімаційний пакет реформ, Громадський рух "Чесно", Громадянська мережа "ОПОРА" та інші поважні інституції висловилися за рішуче розслідування смерті Катерини Гандзюк. Жінку облили кислотою, то інкримінувалося як хуліганство, потім як замах на життя, тепер то буде розлідуватися як вбивство.

 

Правоохоронні органи кажуть, що в Катерини «відірвався тромб», а тим часом у парламенті створюється тимчасова слідча комісія, яка це все буде розслідувати. З часів Гонгадзе такі комісії були завжди дуже актуальними. Хлопці і дівчата через рік гарно потраплять у Верховну Раду.

 

Гість тижня

 

 

Ангела Меркель не претендує на статус Конрада Аденауера чи Гельмута Коля. Герхард Шредер також був цікавим канцлером. Потім він став клерком в «Газпромі», але Ангелі таке не загрожує, бо вона надто пильно дивилася на господаря Кремля і занадто часто (два рази) їздила до Києва.

 

Теперішній візит головної німкені нічим цікавим не закінчився, але про нього згадуватимуть, бо говорили там за Північний потік-2. Виявилося, що тепер німці будуть гарантувати українцям «меморандум», як то було в Будапешті, де нам обіцяли недоторканність взамін ядерного роззброєння. Тепер Федеративна республіка Німеччина каже, що порве (ну ви в курсі), але транзит через Україну російського газу не зменшиться.  Німець скаже – ви слов’яне…  І про монголів Тарас Григорович також писав.

 

Візит тижня

 

 

Крім добре пропіареної поїздки Президента Порошенка до Туреччини, зустрічі його з колегою Ердоганом, пасує зацитувати митрополита Волоколамського Іларіона. "Останні кроки і рішення патріарха Варфоломія, включаючи підписання угоди, перебувають поза канонічним полем, виключно у політичній площині. Виконуючи замовлення з-за океану, спрямоване на ослаблення і розчленовування єдиної Російської церкви, патріарх Варфоломій поспішає виконати це замовлення, поки не змінилася політична кон'юнктура і поки при владі в Україні перебуває нинішній президент", - заявив Іларіаон. Потім російський чоловік у рясі заявив, що Варфоломій "протиставив себе канонічному світовому православ'ю і вже не може претендувати на роль всесвітнього координатора для інших православних церков".

 

Порошенко не дуже гарно виглядав, підписуючи якусь угоду з Патріархом, бо то не його парафія, але, коли росіяни гнирають про канонічність, то хай так і буде. Хай підписує, а ті хай волають.

 

Прізвища тижня

 

 

Санкції з РФ щодо українців, як сказав секретар РНБО Олександр Турчинов, перестрашили, як їжака голою дупою. «Кривавий пастор» вміє говорити, але росіянам треба таки щось вигадувати, аби для самих себе видаватися крутими хлопцями. Перелік фамілій, які з Москви написали в список тих, кого Кремль вже дуже не любить, тішить. Коли в Діснейленді вирішать зробити якусь абсолютно ідіотську інсталяцію, то вони запросять росіян для допомоги. А допомагати в цій перверзії буде Леонід Черновецький, якому заборонений в’їзд до Росії. Сам Леонід Михайлович від такого щастя мав би втішитися, як мала дитина.

 

06.11.2018