В Івано-Франківській області хочуть збудувати вітроелектростанцію.

 

ТзОВ «ВЕС ПРИКАРПАТТЯ», зареєстроване на Київщині, заявило про наміри звести на Івано-Франківщині вітроелектростанцію, повідомляють Вікна.

 

Йдеться про будівництво, обслуговування й експлуатацію вітроелектростанції загальною встановленою потужністю 25 МВт та 110 кВ лінії електропередачі завдовжки до 15 км. Орієнтовний термін експлуатації вітрової електростанції – 25 років.

 

Будівництво електростанції планується в Рожнятівському районі на землях Цінівської, Рівнянської та Вільхівської сільських рад. Земельні ділянки для розміщення станції розташовані за межами населених пунктів на державних землях запасу.

 

Планують встановити 10 сучасних вітротурбін одиничною потужністю до 4 МВт та однієї трансформаторної підстанції. Сумарна встановлена потужність проектованої вітроелектростанції – 25 МВт. Висота башти ВЕУ – до 120 м, залежно від виробника обладнання.

 

Щорічна генерація екологічно чистої електроенергії очікується на рівні приблизно 19972800 кВт/год. Загальна площа території вітрової електростанції – орієнтовно до 15 га.

16.10.2018