Сестри Музичук, які здобули срібло Всесвітньої шахової Олімпіади, повернулись до Львова.

 

З 24 вересня до 5 жовтня 2018 року в грузинському місті Батумі тривала 43-тя Всесвітня шахова олімпіада, участь в якій взяли українські жіноча та чоловіча збірні.

 

Львівщину на Олімпіаді представляли Анна та Марія Музичук, Василь Іванчук, Юрій Криворучко та тренер чоловічої збірної команди Олександр Сулипа.

 

Усього у змаганнях взяли участь 185 чоловічих і 151 жіноча команда.

 

Жіноча шахова команда у складі сестер Анни та Марії Музичук, Анна Ушеніної, Наталії Жукової, ​Юлії Осьмак виборола срібні нагороди, золото – в команди Китаю, бронза – за командою Грузії, повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

 

Чоловіча збірна команда України в складі Василя Іванчука, Юрія Криворучка Павла Ельянова, Руслана Пономарьов, Антона Коробов посіла 10 місце

 

Учора, 7 жовтня, у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького зустрічали сестер Анну та Марію Музичук.


Сестри Анна та Марія Музичук. Фото: ЛОДА.

 

Шахісток урочисто привітали начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Роман Хім’як, заступник президента Львівської обласної шахової федерації Назар Фірман, заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, заступниця начальника управління молоді та спорту ЛМР Ксенія Пилипів, а також заслужені тренери України Олег та Наталія Музичуки.

08.10.2018