Помер славетний французький шансоньє Шарль Азнавур.

У другій половині жовтня був запланований його концерт в Україні.

 

 

Французький співак та автор пісень Шарль Азнавур помер у віці 94 років. Про це повідомила інформаційна аґенція France-Presse з покликом на представника артиста. 

 

Шарль Азнавур, котрий нещодавно повернувся з концертного туру Японією, помер у ніч на перше жовтня в своєму будинку на південному сході Франції.

 

У травні співак був шпиталізований після того, як впав і зламав плечову кістку. До цього в кінці квітня Азнавур скасував виступи в Росії через погане самопочуття.

 

Великий музикант повинен був вперше відвідати Україну в рамках свого світового турне. Концерт був запланований на 20 жовтня 2018 року в Палаці «Україна» у Києві.

 

Шарль Азнавур (справжнє імя – Шахнуур Вахінаак Азнавурян) народився в Парижі 22 травня 1924 року в родині вихідців із Вірменії. Ще в дитинстві Азнавур почав виступати на сцені, а в 14 років дебютував у кіно. 1946 року музикант взяв участь в американському турне Едіт Піаф, а 1950-го записав свою першу пісню.

 

Його творче життя тривало понад 80 років. За цей час він виконав близько 1200 пісень сімома мовами, виступав в 94 країнах, записав понад 180 мільйонів платівок, зіграв у більш ніж 60 кінофільмах. Тричі був одружений, у нього шестеро дітей.

 

У 1998 році за підсумками опитування журналу Time і телеканалу CNN Азнавур був визнаний найкращим естрадним виконавцем XX століття. У цьому рейтингу він обійшов Елвіса Преслі і Боба Ділана.

 

 

01.10.2018