Клімкін обговорив у Канаді пожвавлення вільної торгівлі.

 

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відбув візит до Канади.

 

У рамках робочого візиту міністр узяв участь в урочистій церемонії підняття Державного прапора України перед парламентом Альберти та провів робочі зустрічі з міністром науки та спорту Канади Кірсті Данкан, лейтенант-губернатором провінції Лоїс Мітчелл, прем’єром провінції Альберта Рейчел Нотлі та мером Едмонтона Доном Айвсоном, передала прес-служба МЗС.

 

Павло Клімкін в "Українському селі"

 

Однією із пріоритетних тем під час зустрічей було обговорення перспектив економічного співробітництва та пожвавлення бізнес-контактів між Альбертою та вітчизняними підприємствами, особливо у контексті Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою.

 

Павло Клімкін також відбув окрему зустріч з лідером Об’єднаної консервативної партії провінції Альберта Джейсоном Кенні, який в 2015 році обіймав посаду міністра оборони Канади та відповідав за початок канадської військової тренувальної місії UNFIER, а також направлення військової допомоги нашій державі.

 

Міністр закордонних справ мав змістовну розмову з лідерами українських громадських організацій Західної Канади. Сторони обговорили, зокрема, питання консолідації канадської підтримки України у боротьбі з російською збройною агресією.

 

Міністр мав також оказію відвідати один із найбільших українських історико-культурних комплекcів Північної Америки Ukrainian Cultural Heritage Village.

 

11.09.2018