"Динамо" перемогло "Шахтар" у матчі за Суперкубок.

Київське "Динамо" здобуло перемогу над донецьким "Шахтарем" у матчі за Суперкубок України — гра в Одесі завершилася з рахунком 1:0.

На початку зустрічі упевненіше виглядав "Шахтар", при тім, що у складі гірників дебютувало одразу три новачки — Данченко, Фернандо та Мораєс; натомість кияни представили лише одне літнє придбання — Че Че. Донеччани неодноразово доходили до "біло-синіх", на 9-й хвилині Ісмаїлі влучив у поперечину.

Але вже на 18-й хвилині голкіпер гірників П’ятов помилився, спробувавши обіграти Шепелєва біля своїх воріт, відтак кияни перехопили м’яч і викотили на Буяльського — 1:0.

Другий тайм вдався видовищнішим — "Динамо" почало діяти відкритіше. На 73-й хвилині кияни теж потривожили поперечку — старався Циганков.

На 97-й хвилині арбітр показав командам по одній червоній картці — Ісмаїлі цофнувся з гри через неспортивну поведінку, а Бурда дістав друге попередження.

Сьома перемога для "Динамо" в Суперкубку; у "Шахтаря" — вісім.