Депутат Тернопільської ради просить заборонити продавати в місті білизну на великі свята.

 

Депутат Тернопільської міської ради від ВО «Батьківщина» Володимир Гринда під час засідання сесії 15 червня оголосив запит, в якому вимагає заборонити продавати у місті спідню білизну під час релігійних свят, передає Zaxid.net.

 

«У державі є прийняті державні свята, які зобов’язують по всій державі їх святкувати. Зелені свята входять до тих самих державних свят. Іду я по вулиці 15 квітня на Зелені свята. Вісім чоловік (торгових яток) всього-на-всього відкриті – труси продають, ліфчики. Другий там продає рибні снасті. Якби це ще був хліб чи ще щось таке необхідне до проживання… Але щоб на Зелені свята і на Світлий понеділок люди відкрили і продавали труси… Це перегиб», – заявив депутат.

 

Володимир Гринда попросив, щоб міська рада підготувала документ, який би заборонив продавати спідню білизну під час свят.

 

«В мене таке звернення, чи щоб у рішенні виконкому, чи якесь попередження власникам ринків, щоб хоча б вже на такі дуже кричущі свята, тим більше, що це державні свята… Бо, якби таке було в Німеччині, то в Німеччині моментом власник би полетів, аж за ним би закурилось. Хоч попередження, щоб такі речі більше не робились. Щоб на Зелені свята трусами не торгували», – додав Володимир Гринда.

 

Відтак міський голова Тернополя Сергій Надал пообіцяв звернутись до управління торгівлі міськради, щоб підготувати звернення до тернопільських підприємців з проханням не торгувати під час свят.

 

45-річний Володимир Гринда – священик храму Всіх святих українського народу.

15.06.2018