Володимир Омелян інспектуватиме українські вокзали.

 

Міністерство інфраструктури проінспектує всі залізничні вокзали України, заявив міністр Володимир Омелян під час візиту в Миколаїв, інформує прес-служба міністерства.

 

Миколаївський вокзал викликав в урядовця обурення, як і рік тому.

 

«Я хочу попередити керівництво "Укрзалізниці", що ми проінспектуємо всі вокзали в Україні, а потім зайдемо до керівників "Укрзалізниці" додому, подивимося, як живуть вони, і порівняємо, наскільки це співвідноситься з тими умовами, в яких перебувають люди на вокзалі. Я думаю, що у них вдома більше порядку і зовсім інший стан санвузлів», – заявив Володимир Омелян.

 

"Укрзалізницею" цьогоріч передбачено 26 млрд грн капітальних інвестицій в інфраструктурні проекти, одним з яких може стати оновлений вокзал Миколаїва.

 

«За рахунок того, що нам вдалося побороти корупційну складову в розподілі вагонного парку "Укрзалізниці", компанія щомісяця додатково акумулює 300 млн грн, а за рік це буде більше, ніж 3,5 млрд грн. Ми домовилися, що ці кошти підуть саме на інфраструктуру – на колію, на вокзали. Тому фінансування цього року буде», – додав Володимир Омелян.

03.05.2018