Обласна рада проситиме уряд підтримати Державну комплексну програму розвитку Галича.

 

Івано-Франківська обласна рада звернеться до президента та прем'єр-міністра щодо розроблення Державної комплексної програми розвитку Галича. Про це йшлося сьогодні, 20 квітня, на засіданні комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова, інформує Фіртка.

 

У зверненні наголошують на історичній цінності міста і звертають увагу на те, що через відсутність власної державності Галич поступово перетворився на провінційне периферійне містечко.

 

Водночас на території заповідника міститься майже 200 тисяч археологічних пам'яток. Саме тому Галич і його заповідний комплекс необхідно розглядати як показову історичну репрезентацію Галичини та всієї України у світі.

 

Відтак, депутати наголошують на необхідності повноцінного комплексного наукового дослідження давнього Галича, розбудови інфраструктури та припливу інвестицій у край, розвитку туристично-рекреаційної складової економіки Галицького району та формування на основі історичної спадщини Галича бази для патріотичного виховання молоді.

 

Для цього необхідне ухвалення на урядовому рівні Державної комплексної програми розвитку Галича.

20.04.2018