Савченко та Рубан відмовляються давати свідчення.

 

Народний депутат Надія Савченко та лідер громадської організації "Офіцерський корпус" Володимир Рубан відмовилися від надання показань слідству проти себе.

 

Про це повідомила прес-служба СБУ, коментуючи перебіг досудового розслідування.

 

"Наразі слідством серед іншого призначено та проводиться тринадцять експертних досліджень зброї, боєприпасів, вибухових речовин, відео- та аудіоматеріалів, виступів і публічних закликів, зокрема й комісійна судово-психологічна експертиза щодо перевірки правдивості показань Надії Савченко. Проведено допити свідків, які повідомили важливі фактичні дані про обставини, що є предметом дослідження у даному провадженні. Здійснюється огляд та аналіз документів і предметів, вилучених за місцями проживання та роботи Рубана та Савченко, перевіряється причетність до вказаних вище злочинів інших осіб", – поінформували в СБУ.

 

Спецслужба запевняє, що її дії спрямовані на "швидке, повне та неупереджене дослідження всіх обставин вчинення кримінальних правопорушень, з’ясування ступеня участі та вини кожного співучасника".

 

"Органами досудового розслідування та прокуратури з урахування складності кримінального провадження, обсягу та специфіки процесуальних дій у ньому, а також поведінки учасників кримінального провадження, планується закінчення досудового розслідування у розумні стислі терміни", – запевнили в СБУ, додавши, що подробиці справи можуть розголошувати лише з дозволу слідчого.

 

16.04.2018