Прем'єр Литви відвідав щойно обстріляну Авдіївку.

 

Прем'єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс відвідав Авдіївку, котра зазнала обстрілу минулої доби, а саме – оглянув відремонтовану за кошти Литви амбулаторію.

 

Про це повідомляє прес-служба МінТОТ.

 

"Міністр Черниш, прем'єр-міністр Литви Скверняліс і делегація Литви відвідали в Авдіївці Донецької обл. відремонтовану за кошти уряду Литви станцію швидкої допомоги. На відновлювальні роботи в рамках гранту було виділено 40 тис. євро", – йдеться в повідомленні, опублікованому в середу вдень в акаунті МінТОТ у "Твіттер".

 

Аґенція "Інтерфакс-Україна" нагадує: 10 квітня в литовському уряді повідомляли, що прем'єр-міністр Литви Саулюс Скверняліс у середу прибуде на схід України, де ознайомиться з наслідками воєнних дій на Донбасі, зустрінеться з керівництвом військово-цивільної адміністрації Донецької області.

 

Зокрема, анонсували, що Скверняліс відвідає амбулаторію, відремонтовану за кошти Литви, відкриє дитячий ігровий майданчик, обладнаний за кошти литовських добровольців.

 

Прем'єр Литви також зустрінеться з місцевими жителями, передасть військовим допомогу литовського уряду та організації Blue/Yellow у вигляді продуктів, оптики, медичних засобів, зазначено в повідомленні.

 

Потім Скверняліс вирушить до Києва, де зустрінеться з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, відкриє Київський безпековий форум і візьме участь у сесії прем'єр-міністрів "Регіональне співробітництво: об'єднані спільними цілями".

 

11.04.2018