Уряд відсторонив голову Укртрансбезпеки через корупцію.

 

Кабінет Міністрів постановив відсторонити Михайла Ноняка з посади голови Державної служби України з безпеки на транспорті.

 

Таке рішення уряд схвалив на засіданні в середу, повідомив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк на своїй сторінці у Facebook.

 

Щодо Ноняка розпочали службове розслідування.

 

Лавренюк висловив сподівання, що всі факти, котрі раніше виявила антикорупційна перевірка міністерства, "будуть ретельно вивчені та досліджені".

 

"Міністерство і надалі готове надавати всі необхідні документи та сприяти проведенню об’єктивного розслідування – як службового, так і всім тим кримінальним провадженням, які розслідують правоохоронці за фактами здирництва і зловживань керівництвом і низкою працівників ДСБТ", – написав він.

 

Лавренюк закликав Ноняка "гідно пройти процедуру службового розслідування" і "припинити будь-який тиск на своїх підлеглих".

 

Минулого тижня міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про готовність звільнити керівника "Укртрансбезпеки" Михайла Ноняка "без дискусій".

 

"Він буде звільнений, і, дай Бог для нього, щоб він не потрапив до в'язниці. Я не потерплю в команді, яка мені підконтрольна, відвертої брехні та корупції. Про це я його попереджав неодноразово. Для мене будь-яка взаємодія з ним завершена”, – сказав Омелян, згідно з аґенцією "Укрінформ".

 

Міністр інфраструктури Володимир Омелян публічно висловив невдоволення роботою очільника Державної служби України з безпеки на транспорті Михайла Ноняка у січні. У кінці березня Омелян вніс подання до Кабінету Міністрів про звільнення Ноняка.

 

Між тим, правоохоронці 5 квітня затримали у Києві посадовця Укртрансбезпеки за одержання хабарів за видачу дозволів на міжнародні вантажні перевезення. Встановлено, що чиновник брав за документи від 100 до 500 доларів.

 

11.04.2018