Помер Григорій Бурбеза.

 

 

Депутат Тернопільської міської ради трьох каденцій (1998–2010 рр.), журналіст, громадський діяч відійшов у вічність ввечері 1 квітня на 59-му році життя. За інформацією близьких, пан Григорій страждав на серцеву недугу.

 

Родом Григорій Бурбеза з містечка Підгайці на Тернопільщині. Народився там 17 вересня 1959 року. Закінчив Київський педагогічний інститут іноземних мов. Працював учитетелем англійської мови у кількох середніх школах Тернополя. Згодом служив у міському управлінні освіти. У 90-х редагував видавництво "Лілея" та "Вісник податкової служби України". На початку двотисячних став шеф-редактором у ТОВ "Тернопільська газета".

 

Від 2005-го – директор ТОВ "Експрес-Інформ". Член Ради директорів Української асоціації видавців преси (2001–2005), пізніше працював керівником Тернопільської філії медіа-корпорації "РІА". Співзасновник і один із керівників тернопільського осередку "Пласту", редактор пластунських видань "Цвіт України", "Пластовий шлях", "Команда", "Форум".

 

Співзасновник та співорганізатор тернопільської програми Міжнародного джазового фестивалю Jazz Bez, ініціатор та організатор інших культурно-мистецьких заходів, член Мистецького об’єднання "КОЗА".

 

Z солідаризується в скорботі з рідними, друзями та всіма, хто мав честь знати Григорія Бурбезу особисто.

 

02.04.2018