Містом пройшла велелюдна Хресна хода.

 

Учора, 25 березня, центральними вулицями Тернополя пройшла велелюдна Хресна дорога, інформує прес-служба Тернопільської міськради.

 

80-кілограмовий дерев’яний хрест – символ земних страждань – від стації до стації несли священнослужителі, представники влади, бійці та родичі учасників АТО. На кожній стації духівники читали уривки зі Святого Євангелія та духовні роздуми над страстями Христовими.Тисячі вірян взяли участь у Хресній ході в Тернополі. Фото: ТМР

 

«У Хресній ході об’єднуються вірні всіх традиційних українських християнських церков, що демонструє конфесійний мир та злагоду у нашому місті. Цього року тернополяни моляться за мир в Україні. Моляться за здоров’я і силу волі тих Героїв, які захищають нашу державу від російського загарбника, молитвою також віддаємо шану загиблим Героїв. І молимося за злагоду між українцями, за розвиток нашої країни», – сказав міський голова Тернополя Сергій Надал.

 

Як повідомляв Z, у неділю також відбулась Хресна хода в Івано-Франківську. А у Львові масштабний захід пройшов раніше – у Хрестопоклінну неділю.

26.03.2018