Близько 20 тис. містян вийшли на Хресну ходу.

 

Учора, 25 березня, в Івано-Франківську відбулась Хресна хода, що зібрала близько 20-ти тис. вірян, передає РІСУ.

 

Поперемінно хрест несли священики, семінаристи, монахині, освітяни – викладачі вишів, закладів профтехосвіти, вчителі шкіл, учні старших класів і студенти, молодіжні церковні спільноти, пластуни і журналісти, ветерани АТО, волонтери і отці-капелани, військові і нацгвардійці, правоохоронці і медики, представники влади міста й області. Хресна дорога в Івано-Франківську. Фото: РІСУ.

 

Розпочалася Хресна хода, традиційно, від храму Царя Христа і монастиря отців василіан, що на Майзлях.

 

Очолили хресну ходу "мальтійці" з людьми з інвалідністю на візках та діти. За ними слідували члени християнської спільноти «Лицарі Колумба», які несли в руках образи з зображеннями стацій Хресної дороги Ісуса. Далі – священики, монахи, семінаристи.

 

Протягом ходи до неї долучалося чимраз більше учасників.

 

Хресна дорога вулицями Івано-Франківська, яка тривала майже три години, завершилася біля архікатедрального собору Святого Воскресіння УГКЦ. Там до присутніх звернулися митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир (Війтишин), єпископ Чернівецької єпархії УГКЦ Йосафат (Мощич), єпископ Коломийської єпархії УГКЦ Василій (Івасюк).

 

Також в архікатедральному соборі для вшанування були виставлені мощі блаженного Симеона Лукача, 125-річчя якого відзначатимуть цього року у селі Старуня Богородчанського району.

26.03.2018