Палац мистецтв тимчасово очолив депутат Юрій Візняк.

 

Львівський палац мистецтв очолив тимчасовий керівник – голова комісії з питань культури Львівської облради Юрій Візняк. Попередній керівник палацу Юрій Гнатковський перевівся на посаду заступника, повідомив заступник голови Львівської облради Андрій Білоус, передає ЗіК.

 

«Керівник палацу мистецтв Юрій Гнатковський написав заяву із проханням перевести його на посаду заступника директора палацу. Відповідно, з’явилася вакансія директора. Буде проведено конкурс на заміщення посади. Тимчасовим виконувачем обов’язків управління комунальної власності призначило Юрія Візняка – голову комісії з питань культури. Це тимчасовий захід – до моменту проведення конкурсу на вакантну посаду», – повідомив Андрій Білоус.

 

«Ми багато з паном Гнатковським дискутували щодо того, що йому заважає закінчити поставлені перед ним завдання – вирішення питання опалення палацу мистецтв, організації усіх процедур. Постійно виникали якісь нюанси, пов’язані із цим. Тому зійшлися на тому, що йому потрібно більше зосередитися на творчій роботі, а на цьому етапі потрібен керівник, який зосередиться на господарській роботі і вирішить питання, які там вже багато років не вирішуються», – додав депутат.

 

Заступник голови ЛОР зазначив, що призначення нового директора палацу мистецтв «може вирішитися протягом кількох місяців».

 

«Пану Візняку запропонували стати в.о., враховуючи те, що він вже має певний досвід в управлінні комунальними підприємствами. Коли відбувалися зміни на нашому комунальному телебаченні, він так само виконував обов’язки керівника. Окрім того, він голова комісії з питань культури», – пояснив Андрій Білоус.

 

На цей рік на реконструкцію опалення палацу мистецтв з обласного бюджету передбачено 1,5 млн грн.

07.03.2018