Поліція скоро оголосить про підозру службовцям залізниці, причетним до розкрадання коштів.

 

Службовців Львівської залізниці підозрюють у махінаціях під час проведення закупівель, інформує прес-служба СБУ.

 

Механізм привласнення державних коштів посадовцями низки структурних підрозділів Укрзалізниці викрито в Києві, Дніпропетровській, Харківській та Львівській областях, додали в СБУ.

 

Ідеться про зловживання службовців під час закупівлі запасних частин до вантажних вагонів на майже 400 млн грн.

 

«Закуплена структурними підрозділами Укрзалізниці продукція не відповідала встановленим вимогам якості та мала невідоме походження. Частина деталей була реставрована із запчастин, що були у користуванні, але у документах відображалася як нова продукція», – йдеться у повідомленні.

 

За висновками експертів, використання неякісних запчастин, 84% з яких експлуатують понаднормово, може призвести до виникнення аварій та припинення роботи залізниці.

 

Станом на сьогодні відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст.191 та ч. 1 ст. 366 КК України, поліція планує оголосити підозри особам, які причетні до протиправної діяльності.

 

Як наголосили у Громадській Раді при УСБУ у Львівській області, ще на початку 2017 року в області було розпочате кримінальне провадження щодо розкракрадань на одному з вагоноремонтних підприємств Львівщини.

 

А у листопаді минулого року Генпрокуратура провела обшуки в приміщеннях Львівської залізниці у зв’язку з розслідуванням кримінального провадження про розтрату коштів.

 

Як повідомляв Z, керівника Львівської залізниці Івана Груника було звільнено через те, що він неналежним чином виконував свою роботу.

19.02.2018