Видавництво Старого Лева готує книжку «Антонич від А до Я».

 

Видавництво Старого Лева незабаром презентує енциклопедію-абетку «Антонич від А до Я», повідомляють на сайті видавництва.

 

«Хочемо розповісти про фантастично сонячного письменника — Богдана Ігоря Антонича. Про те, як він був маленьким, на що дивився, чим займався, як виховувався і що було для нього важливим. Про те, що він любив рослини і співав пісні, малював і грав на скрипці. У яких селах та містах він жив і про які села та міста писав. Як одягався і як складав свої вірші. А також про його дивовижне вміння — навіть подорослішавши, залишатися дитиною, «дітваком із сонцем у кишені», – ідеться в анотації до книжки.

 

Тексти для нової книги підготував Данило Ільницький, ілюстрації – Володимир і Людмила Стецьковичі.

 

«Народившись на Лемківщині, перебуваючи в офіційно польському середовищі і неформально серед українців-галичан, Антонич розумів, що майбутнє – за об’єднаними цивілізаційними цінностями. Саме тому для своєї творчості обрав українську літературну мову. Україна для Антонича – це особливий, унікальний спосіб побачити світ, водночас відчуваючи єдність з іншими країнами», – зазначили у видавництві.

07.12.2017