Сергій Головатий прочитає в УКУ лекцію про правовладдя.

 

Школа права УКУ спільно з програмою USAID «Нове правосуддя» запрошують на відкриту лекцію Сергія Головатого «Правовладдя як невідокремна частина політичної та правничої культури», інформує прес-служба Львівської міськради.

 

Лекція відбудеться 15 листопада о 16 год. в корпусі УКУ на вул. вул. Хуторівка, 35а (конференц-зал). Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

 

Сергій Головатий – доктор юридичних наук, заслужений юрист України, член Європейської комісії «За демократію через право» (Венеційська комісія).

 

UCU Rule of Law Lecture Series – це серія лекцій від провідних американських та європейських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Лекції відбуваються у рамках проекту «Підвищення обізнаності правничої спільноти України щодо сучасних викликів верховенства права через організацію та проведення серії юридичних лекцій Українського католицького університету «Правовладдя», який реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя» у співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області.

13.11.2017