Галицький НПП прийме 4-х бурих ведмедів з Херсонщини.

 

Незабаром до Галицького національного природного парку на Івано-Франківщині переселять чотирьох червонокнижних бурих ведмедів з Херсона, яких утримують у неналежних умовах, повідомив міністр екології і природних ресурсів Остап Семерак на своїй сторінці в мережі Facebook.

 

Наразі, за словами міністра, ведмедів у Херсоні утримує місцеве комунальне підприємство, проте умови, в яких перебувають тварини, не відповідають жодним ветеринарним вимогам.

 

«Завдяки українським і навіть зарубіжним зоозахисникам, місцевим журналістам, екоінспекторам та Мінприроди спільними зусиллями вдалося підшукати й облаштувати більш комфортну і природну домівку для цих чотирьох клишоногих. Цього разу прийняти тварин готовий Національний природний парк "Галицький" на Івано-Франківщині, де також діє реабілітаційний центр для диких тварин», – повідомив Остап Семерак. 

 

«Я вже підписав відповідне звернення до голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва та Херсонського міського голови Володимира Миколаєнка щодо сприяння у переселенні ведмедів до реабілітаційного центру на Івано-Франківщині. Розраховую на всебічну підтримку, розуміння та оперативність із їхнього боку», – додав він.

10.08.2017