Новим почесним консулом Нідерландів буде адвокат і викладач бізнес-школи Андрій Гринчук.

 

Наступним почесним консулом Королівства Нідерланди стане адвокат і член Комітету підприємців Львівщини Андрій Гринчук, розповів політик і громадський діяч Богдан Панкевич, який до минулого року 20 років обіймав цю посаду, передає "Твоє місто".

 

«У посольстві мене просили дібрати кілька кандидатур, які були б фінансово спроможні та не мали корупційної репутації. Це непросте завдання, але мені вдалося. Я радий, що обрали Андрія. Він ініціативний чоловік, активний учасник Майдану», – зазначив екс-консул.

 

У 2005 році Андрій Гринчук отримав диплом з відзнакою магістра права у Львівському національному університеті імені Івана Франка. У 2006 році разом із колегами заснував юридичну фірму. Правову практику поєднує з громадською роботою. Із 2007 року він член Комітету підприємців Львівщини, неодноразово обирався до складу Ради КПЛ. З 2010 року Андрій Гринчук є членом Асоціації правників України, а з 2013-го – International Bar Association. Викладає у Львівській бізнес-школі УКУ курс «Правові аспекти ведення бізнесу».

24.07.2017