Рябошапка подав у відставку з посади члена НАЗК.

 

Член Національної аґенції з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка оголосив про свою відставку.

 

"Підтримуючи вимоги суспільства та уряду, з метою якнайшвидшого налагодження ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції, я сьогодні подав до Кабінету Міністрів України заяву про відставку з посади члена агентства", – написав Рябошапка на своїй сторінці у Facebook.

 

Член НАЗК наголошує, що становище довкола роботи аґенції потребує негайного вирішення, "адже зволікання з цим дискредитує не лише ідею ефективного органу із запобігання корупції, а й посилює зневіру наших співвітчизників у можливість досягти відчутних результатів у подоланні корупції". "Протягом року своєї роботи я намагався говорити про проблеми агентства, у тому числі публічно. Однак відсутність вчасної і належної реакції як в самому Національному агентстві, так і ззовні, призвели до необхідності вжиття кардинальних заходів із “реанімації” НАЗК", – поскаржився пан Рябошапка.

 

Член аґенції закликав Верховну Раду якнайшвидше підтримати законопроект про “перезавантаження” НАЗК.

 

"Незважаючи на відставку, готовий будь-яким чином і надалі допомагати у відновленні ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції", – додав він.

 

09.06.2017