Середмістя стало пішохідною зоною.

 

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради ухвалив рішення «Про упорядкування в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини міста (пл. Ринок)», інформує ЗіК.

 

Відтак, центральну частину міста (пл. Ринок) оголошено пішохідною зоною та затверджено положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини міста Дрогобича.

 

Перепустки на в’їзд транспортних засобів видаватиме комунальне підприємство «Муніципальна варта» Дрогобицької міської ради за відповідну плату. У вартість перепустки входитимуть витрати на утримання площі Ринок в належному стані.

 

Департаменту міського господарства міської ради доручено забезпечити встановлення на вул. Я. Осмомисла (в’їзд на пл. Ринок) дорожнього знаку 3.35 «Стоянка заборонена», знаку 5.70 «Фото-, відео фіксування порушень Правил дорожнього руху» та знаку 5.33 «Пішохідна зона».

 

Це вже друга спроба міської влади перетворити центр міста в пішохідну зону. Попередня влада неодноразово ухвалювала рішення про обмеження в’їзду автотранспорту на пл. Ринок, але не змогла домогтися їх виконання.

06.06.2017