Еліна Світоліна перемогла у турнірі WTA і стала шостою ракеткою світу.

Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула перемогу на одному із найпрестижніших турнірів категорії WTA Premier 5 у Римі, здолавши у фіналі румунку Сімону Халеп – 4:6, 7:5, 6:1.

Про це повідомляє видання XSport.

Перемога в Італії є найповажнішою у спортивній біографії Світоліної. Цього року Еліна здобула вже чотири титули на змаганнях WTA (дві з котрих – категорії Premier 5).

За свій тріумф тенісистка отримала 461 тис. євро призових, а також піднялася у світовому рейтинґу тенісисток на шосту сходинку: отримавши 900 пунктів, Еліна випередила Каролін Возняцьки, Свєтлану Кузнєцову, Домініку Цибулкову та Йоханну Конту.

Також Світоліна очолила чемпіонську гонку WTA, де випереджає Кароліну Плішкову на понад 300 балів.

Стрибок у рейтинґу дасть змогу Світоліній потрапити у першу вісімку посіву Roland Garros, відтак вона уникне виходу на топових тенісисток принаймні до чвертьфіналу.