ЦНАПи виготовлятимуть удвічі більше паспортів.

 

ЦНАПи міста отримають шість додаткових робочих станцій для виготовлення паспортів громадянина України та паспортів для виїзду за кордон, інформує прес-служба Львівської міської ради.

 

Тож у кожному територіальному підрозділі ЦНАПу міста тепер працюватиме дві робочі станції, які дозволяють надавати відвідувачам послугу з оформлення і видачі паспортів.

 

Зараз обладнання встановлюють і підключають до єдиного демографічного реєстру. Процедура оформлення документів та вартість послуги не змінилися.

 

Одна робоча станція в середньому обслуговує близько 35 людей, якщо немає технічних збоїв і в клієнта якісно зібрані біометричні дані.

 

«Тепер маємо на меті вдвічі збільшити потік охочих скористатися даною адміністративною послугою при функціонуванні двох робочих станцій в кожному офісі, за винятком ЦНАП м. Львова на пл. Ринок. Всі документи оформляються одразу на місці, одразу відбувається фотографування. Обладнання сучасне, закуплене згідно з вимогами Міграційної служби України, є зв’язок з демографічним реєстром – тобто всі необхідні дані передбачено і враховано, щоби послуга була належної якості. Запрошуємо львів’ян скористатися послугою», – зазначає директор департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

 

Подати документи для оформлення паспорта громадянина України можна у територіальному підрозділі ЦНАП м. Львова залежно від реєстрації місця проживання особи. Проте подати документи для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна у будь-якому територіальному підрозділі ЦНАПу м. Львова.

16.05.2017