Генрі Марш подарував обладнання дитячій лікарні та провів 50 консультацій.


 

Сьогодні, 26 квітня, відділення нейрохірургії Львівської міської дитячої клінічної лікарні отримало в подарунок від британського нейрохірурга Генрі Марша унікальний інструментарій, необхідний під час операцій на мозку для фіксації операційного поля, пише "Дивись.Інфо".


 

«Нейрохірургія – це борсання у тканинах головного мозку. Іноді це треба годинами робити. І ніхто з нас не може тримати свої руки без руху. Для цього й існує ця система – дуга з ретракторами (хірургічний інструмент для розведення країв шкіри), – пояснив український нейрохірург Андрій Мизак.


 

Лікар зазначив, що цей пристрій винайшли ще 40 років тому, але в Україні таких менше десятка. Вже 27 квітня за допомогою подарованого інструментарію львівські медики оперуватимуть чотирирічну дитину.


 

Окрім того, Генрі Марш під час свого візиту до Львова проконсультував 50 дітей та здійснив консультативний нагляд за чотирма операціями з важкою нейрохірургічною патологією.


 

«Під час візитів до України я шукав відділення, де би я почувався комфортно. Це відділення якраз таке і воно має велике майбутнє. Тут є три чудові ентузіасти нейрохірургії, які працюють як команда. І нам пощастило, що найкращий нейрохірург Канади і Північної Америки Джеймс Рудка, який має українське походження, забезпечив відділення найсучаснішим обладнанням. У мене немає сумнівів, що за кілька років у цьому відділенні зможуть надавати допомогу при будь-яких нейрохірургічних проблемах», – зазначив Генрі Марш.


 

Андрій Мизак додав, що основна мета співпраці львівських і закордонних лікарів — створення сучасного центру нейрохірургії за європейським зразком.


 

Як повідомляв Z, Генрі Марш також прочитав лекцію, написану спеціально для українських студентів.

 

 

26.04.2017