Міськрада проситиме силовиків у Києві забезпечити порядок у сесійній залі.

 

Міський голова Львова Андрій Садовий хоче проконсультуватися із керівництвом силовиків України у Києві, щоб гарантувати безпечну роботу Львівської міської ради, повідомив керівник фракції БПП в ЛМР Петро Адамик, інформує ЗіК.

 

«Насправді Садовий хоче, як пояснив він керівникам фракцій, поїхати в Київ, проконсультуватися із найвищим керівництвом силовиків України, щоб гарантувати безпечну роботу Львівської міської ради. Міський голова заявляє, що звернення до львівських правоохоронців нічого не дають», – зазначив Петро Адамик.

 

«Думаю, якби не громадські організації, які приходили на захист, і «Муніципальна дружина», то у сесійній залі реально були б травмовані люди. Безпеки у нас немає. У нас або густо, або пусто. Уже був такий випадок, коли депутати отримали по голові», – додав депутат.

 

Водночас, за його словами, обмежити доступ львів’ян до пленарних засідань не можна.

 

«Коли представники громадських організацій приходять і починають тиснути, щоб по черзі виступити з одного і того ж питання, то все виглядає як маячня. Це приниження ролі місцевого самоврядування, ролі рад, бажання перенести ухвалення рішення з міської ради у якийсь інший офіс. Те, що ми спостерігаємо, це нюанси львівської політики, де кожен переслідує свої цілі і не всі переживають за свій рейтинг та своє обличчя перед виборцем. На жаль, більшість наших ГО переслідує земні, практичні цілі», – заявив Петро Адамик.

 

Він наголосив, що депутати не хочуть обмежувати «здоровий голос» представників громадських організацій.

 

«Усе повинно відбуватися відповідно до регламенту. Щоб виступити, потрібно записатись за день до цього. А у нас відбувається це по-іншому. Активістам треба забігти під камери, зробити вигляд, що їх не пускають. Кому не дали виступити у Львівській міській раді? Всім дозволяють», – каже депутат.

 

«Те, що останнім часом відбувається у сесійній залі, не демократизм, не парламентаризм, не політика. Це є бажання «нагнути», примусити. А так не буде», – наголосив Петро Адамик.

 

Як повідомляв Z, нині мало відбутись засідання сесії ЛМР, проте його перенесли через неможливість гарантувати безпеку депутатів. Під час минулого засідання сесії, 19 січня, представники ГО вчинили масову бійку в сесійній залі.

26.01.2017