Учора, 11 січня, до лікарень Львівщини потрапили 6 людей з обмороженнями, ще одна людина померла через переохолодження, інформує прес-служба ДСНС.

 

Так, у Великомостівську лікарню потрапив у легкому стані мешканець міста 1991 року народження з обмороженням рук і ніг, у Жовківську центральну районну лікарню у середньому стані важкості потрапив мешканець села Великий Дорошів 1968 року народження та мешканець села Майдан 1958 року, який отримав загальне переохолодження через тривале перебування у лісі.

 

Випадки обмороження легкого та середнього ступеня також зафіксовані у Новороздільській міській лікарні (чоловік обморозив вухо), Жидачівській ЦРЛ та в Самбірській ЦРЛ

 

Учора, 11 січня, о 10:35 поблизу с. Коханівка Яворівського району в полі виявлено тіло жінки, 1968 року народження, без ознак насильницької смерті, яка проживала на х. Гуки Яворівського району. Попередня причина смерті – переохолодження.

 

За інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з початку зимового періоду, тобто з 1 грудня 2016 року, на території області від переохолодження та обморожень померло 19 осіб та госпіталізовано в лікувальні заклади 63 особи.

 

Головне управління ДСНС у Львівській області нагадує громадянам про основні правила безпеки під час перебування на свіжому повітрі під час морозів: не вживати алкогольних напоїв, носити вільний багатошаровий одяг, не носити тісне взуття, не носити на морозі металевих прикрас, після довгого перебування на холодному повітрі  обов’язково переконатись у відсутності обмороження.

 

На території Львівської області функціонують 38 стаціонарних пунктів обігріву.

12.01.2017