Голову Жовківської РДА Надію Щур підозрюють у тому, що вона нетверезою сіла за кермом. Про нічні події на своїй сторінці у Facebook написала Ірина Голуб.

 

«Сьогодні пані Щур дуже гучно відгуляла передноворічний корпоратив, після чого в стані алкогольного сп'яніння спокійно собі сіла за кермо автомобіля і вирушила додому міжнародніою трасою Львів-Рава-Руська.

 

Оскільки Надія Степанівна Щур їхала по цілій дорозі від смуги до смуги, її зупинили патрульні поліцейські і попросили пройти тест на стан алкогольного сп'яніння.

 

Надія Степанівна відмовилась пройти освідчення на драгері, тому поліцейські запропонували їй проїхати в Львівський обласний наркологічний диспансер, щоб здати аналіз сечі на вміст алкоголю.

 

Неозброєним оком видно, що Надія Степанівна має всі ознаки алкогольного сп'яніння: в неї порушена координація рухів, «заплітається язик», але вона вперто доказує, що її підставили і це політичне переслідування», – написала Ірина Голуб.

 

Після того, як Надія Щур здала аналізи, активісти понад 5 год. спостерігали за біоматеріалом, адже, за їхніми словами, були спроби підлити у нього щось. Почувши про скандал, примчав також нардеп Володимир Парасюк.

 

«Станом на зараз лікарі наркодиспансеру вперто переконують, що Надія Степанівна Щур тримається ледь на ногах не тому, що вона 8 годин «гульбанила» в ресторані, а тому, що в неї тиск підскочив.

 

Це при тому, що є безліч свідків, відео з реєстраторів та нагрудних камер поліцейських, які свідчать якраз про перше», – додала Ірина Голуб.

 

Офіційної інформації від Партульної поліції чи Львівської ОДА наразі немає.

30.12.2016