Український католицький університет відкрив свій київський центр.

 

Український католицький університет запрошує на серію інавгураційних зустрічей та дискусій з нагоди відкриття Київського центру, що тривають до 3-го грудня включно в столиці за адресою: вул. І. Мазепи, 10а. про це інформує прес-служба УКУ.

 

Учасникам заходів пропонуються до обговорення ті виклики, які долає Україна та її система освіти зокрема в процесі реформ, а також способи, якими можна формувати нову політичну еліту України на ціннісних засадах і принципах, та нові практики лідерства, які трансформують наше суспільство.

 

«У місті, яке є насиченим вишами, для сучасної столичної молодої людини: підприємця, громадського активіста, політика Український католицький університет через свої програми, семінари та інші події формує нішеву пропозицію. Університет ділитиметься особливою якістю особових стосунків, які нам вдається розвивати у Львові, в суспільстві і столиці, де існує конкуренція, конфлікти і чимало недовіри. Київський центр УКУ мав би бути скромним, але світлим майданчиком зустрічей людей доброї волі, які хочуть іншої України. Гостинність і вимогливість, тепло і критичність, поєднання творчості та етичної принциповості – це мали б бути знаменники нової домівки УКУ в Києві», – каже владика Борис (Ґудзяк), президент Українського католицького університету, єпископ Паризької єпархії УГКЦ.

 

Організатори хочуть познайомити усіх зацікавлених із подальшими планами розвитку університету, новими проектами та програмами, а також почути поради, як Університет повинен краще виконувати свою місію – виховання провідників суспільства, професіоналів, для служіння в Україні та за її межами.

02.12.2016