Європейський комісар з питань торгівлі Сесілія Мальстрьом анонсувала запровадження для України додаткових преференцій у рамках угоди про зону вільної торгівлі.
Про це пані Мальмстрьом написала на своїй сторінці у twitter.
"Тішуся знову бути в Києві. Робоча зустріч із Павлом Клімкіном. Приємно анонсувати додаткові торговельні преференції для України", – зазначила єврокомісар.
На зустрічі з прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом Мальстрьом повідомила, що Єврокомісія прийняла рішення про розширення доступу до європейського ринку деяких позицій українських товарів на додаток до поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі на три роки.
Пропозиція Європейської комісії має бути затверджена Європейським парламентом та країнами-членами ЄС.
Гройсман привітав рішення ЄК про преференції і висловився за розширення квот щодо деяких позицій українських товарів, інформує "Урядовий портал".
30.09.2016