Двоє львівських фехтувальників на візках стали чемпіонами Паралімпіади.

Учора, 12 вересня, львівські фехтувальники Антон Дацко та Андрій Демчук виграли золоті медалі з фехтування на візках під час Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро, інформує Zaxid.net.

Антон Дацко виборов ювілейну двадцяту золоту медаль збірної України на Паралімпіаді-2016. У фіналі спортсмен зі Львова здолав представника Греції Панайотіса Тріантафіллу з рахунком 15:7.

Ще один львів'янин Андрій Демчук у фінальному поєдинку переміг угорця Річарда Освача з результатом 15:8.

Також 12 вересня бронзову нагороду у стрибках в довжину на Паралімпіаді виборов львівський легкоатлет Роман Павлик. У фіналі українець поступився лише атлетам з Австралії та Бразилії.

За підсумками 12 вересня, збірна України має у своєму активі 54 нагороди, серед яких 21 золото, і займає третє місце у медальному заліку Паралімпіади-2016.