Медики перекривали вулицю і вимагали грошей.

 

Сьогодні, 29 липня, у Коломиї медики центральної районної лікарні перекрили вулицю Мазепи на знак протесту проти заборгованості зі заробітної плати. За їхніми словами, гроші за червень вони отримали частково, а липневу зарплату, сказали їм у міськраді, можуть наразі не чекати, передає Дзеркало Коломиї.

 

«Ми зібралися сьогодні на акцію протесту через те, що нам не виплачують заробітну плату за фактично відпрацьовані години. За червень нам виплатили спочатку 350 гривень, а пізніше 600 гривень. На вчорашніх зборах нам повідомили, що зарплати за липень не чекати. Вони намагаються зробити все можливе, щоб ми отримали гроші, але влада вище них не допомагає їм. Тому ми вийшли на протест, щоб допомогти керівництву нашої лікарні бути почутими», – сказала одна з учасниць протесту.

 

До протестувальників вийшов секретар міськради Коломиї Любомир Жупнський, який підтвердив, що грошей немає і найближчим часом не буде – можливо, з’являться у вересні.

 

Керівник незалежної профспілки медпрацівників Наталя Войцехівська заявила, що справедливі вимоги треба належно задокументувати й винести на розгляд сесії.

 

Про необхідність сесійного розгляду проблеми заговорив і депутат районної ради Іван Явдошняк.

 

Загалом вирішено відправити делегацію від медиків міста на сесію районної ради, що збереться вже у вівторок.

29.07.2016