Нацполіція заблокувала "хресну ходу".

 

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков дав вказівку заблокувати "хресну ходу", організовану Українською православною церквою Московського патріархату, через те, що на маршруті колони знайшли вибухові пристрої.

 

Про це Аваков повідомив на своїй сторінці у Facebook.

 

"Виявлені вранці муляжі мін і реальні бойові "закладки" з гранатами на планованому маршруті проходження не залишили у нас сумнівів про реальність загроз і провокацій. Силами Нацполіції та Нацгвардії МВС заблокувало проходження "ходи" вулицями Києва", – повідомив Аваков.

 

Міністр додав, що він керується не "категоріями релігійних ритуалів", а "категоріями пріоритету громадської безпеки".

 

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що два муляжі вибухових пристроїв і дві "закладки" бойових гранат із димовими "шашками" виявлено на узбіччі за 3-5 метрів від дороги у Києво-Святошинському районі. За словами Геращенка, пристрої становили реальну загрозу для учасників "ходи".

 

Слід зазначити, що правоохоронці не відмовили учасникам у потраплянні до центру Києва, а запропонували вирушити далі автотранспортом. "З метою недопущення можливого терористичного акту у напрямку руху представникам Московського патріархату запропонували пересадити учасників "хресної ходи" на автобуси і попрямувати до місця богослужіння безпечним маршрутом", – додав Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

 

26.07.2016