Гройсман запропонував Садовому майстер-клас з вирішення проблеми сміттєзвалища.

 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман може «на пальцях» розказати чиновникам на місцях, як вирішити питання з рекультивацією території сміттєзвалища. Про це він заявив під час години запитань до уряду, передає Еспресо.

 

«На своєму досвіді, я мав полігон у Вінниці, як у Львові, і зміг навести лад. Це питання господарське і його треба було вирішити вже давно. Це питання до міської влади Львова. Це компетенція міської влади», - сказав глава уряду. 

 

«Можу розказати на пальцях, як навести лад на сміттєзвалищах. Якщо треба допомога сім'ям, а міська влада її не виділила, можемо допомогти», - заявив Володимир Гройсман.

 

Як повідомляв Z, після трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі, в якій загинули троє рятувальників, міністр екології Остап Семерак ініціював перевірку усіх полігонів ТПВ в Україні, а також анонсував реформу Держекоінспекції, що неефективно виконує свої обов’язки.

 

Львівська міська рада заявила, що Європейський інвестиційний банк готовий виділити 30 млн євро на рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища та 10 млн – на будівництво сміттєпереробного заводу.

 

Також влада Львова ініціювала виділення фінансової допомоги дітям загиблих рятувальників, яку вони отримуватимуть до досягнення повноліття.

03.06.2016